Hakkımızda

HERKOÇ ZÜCCACİYE ELEKTRONİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

page2-img1

1990 yılında, züccaciye konusunda faliyet göstermek üzere kurulan firmamız, kısa zamanda yaptığı atılımlar sayesinde hem yurt içi hem de yurt dışında ismini duyurmuş, dünyaca ünlü sayısız markanın Türkiye distribütörlüğünü yaparak sektöründe önde gelen kuruluşlardan biri olmuştur.

Kendini sürekli geliştirmeye odaklı vizyonuyla, ürün ve hizmet kalitesini arttırmaya devam eden firmamız, 1993 yılında züccaciyenin yanında ambalaj sektörüne hızlı bir giriş yapmış ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek “Tünelsiz PVC Shrink Ambalaj Makinaları”nın yurt genelinde dağıtımına başlamıştır. Buna paralel olarak başta “PVC Shrink Ambalaj Filmleri” ve “PVC Stretch Gıda Filmleri” olmak üzere çeşitli ambalaj malzemelerini müşterilerinin hizmetine sunmuş ve bunun neticesinde hem ismini, hem de sektöründeki konumunu sağlamlaştırmıştır.

1995’ten itibaren tamamen ambalaj konusuna ağırlık verilmiş, özellikle “Alüminyum Folyo Gıda Kapları” konusunda pazara sunduğumuz yepyeni ürünlerle, sektörün gelişmesine büyük katkıda bulunulmuştur. Ayrıca müşterilerimizin farklı ambalaj taleplerine hızlı çözümler bularak, sektörün önde gelen firmalarından biri olunmuştur.

2001 yılından itibaren yeniden yapılanarak, İstanbul’un Anadolu Yakasına taşınan firmamız, önceki faliyetlerine ek olarak kendi bünyesinde sarım tesisi oluşturmuş ve müşterilerinden gelen farklı taleplere göre PVC Stretch Gıda Filmi, Aluminyum Mutfak Folyosu ve PE Palet Stretch Filmi sarmaya başlamıştır. Günümüze kadar geçen süreçte, sarım kapasitemiz sürekli olarak arttırılmış ve sardığımız ürünlere ilişkin HERKOÇ ve HER-PACK markalarımız tescil edilerek, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’ndan ilgili üretim izni belgeleri alınmıştır.

Herkoç ailesi olarak yıllar süren bilgi ve tecrübe birikimiyle, ambalaj ürünleri çeşitlerimize sürekli yenilerini eklemekte, kalite ve hijyenden ödün vermeden müşterilerimize en uygun şartlarda yaratıcı ve gerçekçi çözümler üreterek faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

BİZE DAİR

Müşterilerimizin her türlü ambalaj ihtiyacını, kaliteden ödün vermeden en uygun koşullarla ve en süratli şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

A.
YÜKSEK KALİTELİ, HİLESİZ ÜRÜNLER
 
B.
GÜVENİLİR HİZMET
 
C.
HIZLI TESLİMAT
 
 
 
 

İŞLETME BİLGİLERİMİZ

ŞİRKET ÜNVANI   : HERKOÇ ZÜCCACİYE ELEKTRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
MERSİS NO          : 0461 005 8276 000 10
TİC.SİCİL NO        : 262829
MERKEZ ADRESİ  : ŞERİFALİ MAHALLESİ BEYİT SOKAK NO:25/B - ÜMRANİYE 34775 İSTANBUL

 
 

 

BELGELERİMİZ


ÇALIŞMA İZNİ VE GIDA SİCİLİ BELGESİ
İŞLETME KAYIT BELGESİ

MARKA TESCİL BELGELERİMİZ