GIDA KAPLARI

Gıda Kapları

Doğa dostu Herkoç Züccaciye, satışa sunduğu %100 geri dönüşümlü alüminyum gıda kapları sayesinde çevreci kimliğini koruyarak, doğaya zarar vermemektedir. Hijyenik bir kullanım sunan alüminyum kaplari, hafifliği ile kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Geleneksel fırınlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz gıda kapları, sizlere sağlık da sunmaktadır.

Tam bir kişinin doyacağı servis boyutlarına göre hazırlanan gıda kapları meyveler, tatlılar ve yemekler içinde farklı şekil ve boyutlarda üretilmektedir. Kaliteli malzemeler kullanılarak sağlam bir duruşta üretilen gıda kapları yiyeceklerinizin sıcaklığınıda koruyacaktır. Toplu yemek dağıtımlarında sıkca tercih edilen gıda kapları kullan at özelliği sayesinde hem pratiklik sağlayacak hem de hijyenli oluşu sayesinde tüketicilerinde beğenisini toplayacaktır.

Belirli bir süre buzdolabında kalınca tadını kaybeden ve üzerine koku sinen gıdalarınızı Herkoç gıda kapları ile saklayabilir ve ilk günkü tadında tüketebilirsiniz. Kapaklı gıda kabı kullanmak isterseniz L model gıda kaplarımızı tercih edebilrsiniz. Bütün ürünlerimizin Tarım ve Köyişleri Bakanlığı gıda sertifikaları bulunmaktadır