TEK KULLANIMLIK ELDİVEN

Tek Kullanımlık Eldiven

İki ele de uyumlu olarak üretilen tek kullanımlık eldivenlerimiz kullan-at olarak tasarlanmıştır. Hastahanelerde, kuaförlerde, pastanelerde ve temizlik işlerinde yaygın bir şekilde kullanılan eldivenlerin hijyen açısından önemi büyüktür. Günümüzde bir çok insan hizmet aldığı bu alanlarda hijyen kurallarına dikkat edilip edilmediğini göz önünde bulundurarak karar veriyor. Bulaşıcı hastalıkların hızla artmasıda bu hijyen kurallarının önemini git gide arttırıyor. Kaliteli yapısı ile Herkoç eldiven çeşitleri sizlere hizmet vermektedir.

Hastahaneler doktorlar bir çok hastayı muayene ederken hem bulaşıcı hastalıklardan kendisini koruma hem de bir hastadan diğerine geçişini engellemek için her muayenesinde ayrı bir eldiven tercih etmelidir. 

Gıda sektöründe de oldukça sık kullanılan tek kullanımlık eldivenler bir çok kuruluşta zorunulu hale getirilmektedir. Yiyeceklerin temizliğini, hijyenini korumak adına gıdalara dokunurken tek kullanımlık eldivenleri tercih etmeliyiz ve sıklıkla da eldivenlerimizi değiştirmeliyiz.

Kuaförlerde de kullanımı yaygın olan tek kullanımlık eldivenler her müşteri için ayrı kullanılmalıdır.

Lateks, vinil ve nitril eldivenlerin küçük orta ve büyük boyları mevcuttur.