POLYOLEFİN FİLM

polyolefin film

Standart olarak çift katlı üretilen polyolefin ambalaj filmleri mükemmel sarma ve esnek yapısı sayesinde kullanımı daha da artmıştır. Ürünlerinizi dış etkenlere karşı koruyarak raf ömrünün uzatılmasını sağladığı gibi, toplu ürünlerin bir araya getirilerek sabir bir konumda kalmasınıda sağlar. Polyolefin filmin oksijen bariyeri özelliği sayesinde hava ile teması keserek gıdalarınızın bayatlamasının ve bozulmasının önüne geçer. Alternatif filmlere kıyasla oldukça dayanıklı olan yapısı ile yırtınma ve delinmelere karşı dirençlidir. Gıda ile direk temasında hiçbir sakıncası bulunmayan Herkoç polyolefin filmlerinin gıda uygunluk sertifikaları da mevcuttur. Doğada geri dönüşüm olanağı ile çevreci bir yapıya sahiptir. Kolay saklanımı sayesinde yer kaplamaz ve taşıması rahattır.

Polyolefin film yüksek saydamlık ve parlaklık özelliği sayesinde ürünlerinizin rafta daha can alıcı gözükmesini sağlar. Ayrıca kutu ile sarılmanın aksine shrink filmler ile ambalajlandığında içini gösterme özelliği sayesinde ürünü müşteriye tam anlamı ile sunabileceksiniz. 

Bir çok kullanım sektörü bulunan shrink filmler gıda kadarkozmetik, hediyelik eşya, oyuncak, kırtasiye gibi alanlarda da kaliteli yapısı sayesinde tercih sebebi olmuştır