STREÇ FİLM

Streç film

Bir çok kullanım alanı olan streç filmlerin en yaygın kullanımı gıdalarımızı muhafaza etmektir. Streç filmlerin dayanıklılığı ve su geçirmeme özelliği ile gıdaları dışarıdan gelebilecek olumsuz etkenlere karşı maksimum düzeyde korur, yiyeceklerinizi daha sağlıklı tüketmenize sağlar. Ayrıca hava, nem, sıcaklık gibi doğal etkenlere karşıda koruyarak bozulmayı geciktirir ve raf ömrünü uzatır.

Gıdaların yanı sıra bir arada durmasını istediğimiz ürünlerimiz sarılımında veya dökülmesini istemedğimiz bir ürünün sıkılaştırılmasında da kullanılabilir. Özellikle seyahatlerde valiz içerisindeki dökülebilecek ürünlerin paketlenmesinde sıklıkla tercih eidlmektedir. Böylece yolculuğunuzu rahatca ilerletebilir her hagi bir sürpriz durumla karşılaşmazsınız

Herkoç streç filmleri üstün dayanıklılığı sayesinde yırtılmaya uğramadan gıdalarınızı sarmanıza olanak sağlar. Sıkıca kavrama ve geri açılmama özelliği ile bozulmaya uğramadan ürününüz uzun süre sabit bir şekilde kalmasını sağlar.  %300'e kadar esneme payına sahip olan Herkoç streç filmleri elde kullanıma uygun olduğu kadar otomatik makinelerde kullanımada uygundur. 

Herkoç streç filmleri, şeffaf renginin yanı sıra siyah yada mavi renkleri ile de zevkinize göre seçim yapma şansını sunar, böylece kullanacağınız alana göre rengini belirleyebilirsiniz. Streç filmleri standart olarak 50 cm. eninde üretilmektedir bununla beraber kullanacağınız alana göre talep ettiğiniz ağırlık ve uzunlukta da üretimini gerçekleştiriyoruz.