SHRİNK FİLM

Shrink Film

PVC Shrink ambalaj filmleri, mevcut bulunan gıda sertifikaları ile gıda alanında kullanılabildiği gibi farklı ürünlerin ambalajlanmasında da kullanılabilmektedir.

Shrink filmler ambalajlandığı ürün üzerinde hiçbir tat veya koku bırakmaz. Her türlü ürünün toz, nem, güneş ışını, yağmur, rüzgar ve gelebilecek haşeratlardan koruyarak raf ömrünü uzatır, havayla teması engellendiği için bozulmasıda zorlaşır. Shrink Filmler şeffalığı sayesinde hoş bir parlaklık kazandırırarak ürüne estetik bir yön katarak raftaki görünümünü daha can alıcı hale getirir. Uzun mesafeli nakliye işlemlerinde veya çıktığınız seyahatlerinizde valizlerinizde ürünlerinizin hem birbirine karışmaması hem de olası dökülebilecek malzemelere karşı bir önlem amacı ile ürünlerinizin sarılımında shrink filmler kullanılır. Maliyeti düşük bir ambalajlama yöntemidir. PVC Shrink filmler yapıları gereği sıcağa ve soğuğa karşı dirençlidir, bozulma göstermez.

Herkoç Züccaciye güvencesi ile üretilen tüm manuel, yarı otomatik ve tam otomatik makinalarda sorunsuz çalışmaktadır. Düşük sıcaklıkta termik kasılma ve kaynak yapma özelliğine sahiptir. Dayanıklı yapısı sayesinde yırtılmalara karşı dirençlidir. Standart olarak çift katlı üretilen PVC Shrink ambalaj filmleri talebe bağlı tek kat da üretilebilir.

%100 geri dönüşümlü oluşu doğaya karşı bir artıdır.